Bursa Alçıpan Ustası

Bursa Alçıpan Ustası

Bursa Alçıpan Ustası ve İç Dekorasyon Hizmetleri

Bursa alçıpan ustası ve iç dekorasyon hizmetleri ile her geçen gün müşterileri bilinçlendirerek alçıpan hizmetleri vermektedir. Alçıpan malzemesinin iç bina dekorasyonlarında kullanımının artması ile tüketiciler tarafından alçıpan hizmetine talep artmıştır. Alçı levhaların yüzyıllar önce bulunmasından sonra günümüz imkânları sayesinde kullanım özellikleri geliştirilerek insanların iç dekorasyon ihtiyaçları konusunda kullanılmaya başlanmıştır. Bursa ve çevresinde firma olarak alçıpan, dekorasyon ve boyama hizmeti vermekteyiz. Bursa alçıpan ustası olarak tüm bursa ve çevresinde alçı dekorasyon hizmetlerimizi gönül rahatlığı ile tercih edebilir, alçı ve dekorasyon işleriniz itina ve özenle yapılır.

Alçıpan Çeşitleri

Bursa Alçıpan Ustası
Bursa Alçıpan Ustası

Alçıpan çeşitleri denilince akla geniş ürün yelpazesi ile Bursa alçıpan ustası gelmektedir. Kalite ve güvenle alçıpan dekorasyon işlemlerinizde bizi tercih etmek doğru bir karar olacaktır. Alçıpan ince yapılı alçı panellerden oluşan, içyapı dekorasyonlarında kullanılan bir yapı malzemesidir. Özellikle duvar bölme sistemlerinde kullanılmaktadır. Ortası alçıdan olan ve iki yüzü özel yapıdaki kadrondan oluşan bu yapı malzemesinin birçok boyut ve özellikte alçıpan çeşidi bulunmaktadır.

  • Flex alçıpan, düz yüzeyli ve kolay ve temiz montaj imkânı sayesinde oldukça kullanışlıdır. Özellikle asma tavan ve bölme duvar faaliyetlerinde kullanılmaktadır ve en fazla 5 palet şeklinde kullanılabilir.
  • Suya dayanıklı WR alçıpan, suya dayanıklılık özelliğinden dolayı ıslak alanlarda tercih edilmektedir. Özellikle tuvalet, banyo gibi alanlarda sık kullanılmaktadır.
  • Nem ve küfe dayanıklı alçıpan, bu tür alçıpan üzerine aynı zamanda seramik ve fayans uygulanmaktadır. Şaft duvarı, asma tavan ve duvar giydirme gibi alanlarda kullanılır.
  • Yangına dayanıklı alçıpan, FR-DF’ olarak da bilinmektedir. Yoğunluğu artırılarak cam ve elyaf ile ısıya ve yangına dayanıklılık kazandırılmıştır.
  • Fire board, yangına dayanıklı bir diğer alçıpan türüdür. Her iki tarafı da cam elyaf ve şilte ile kaplanmıştır.

Bursa alçıpan fiyatları

Bursa alçıpan fiyatları, bursa alçıpan ustası fiyatları oldukça ekonomiktir. Alçıpan fiyatları, alçıpan çeşidine ve duvara monte edilecek ise duvar ölçüleri veya yere döşenecek ise yer ölçülerine, yani monte edilecek alana göre değişmektedir. Alçıpan fiyatları sürekli değişkenlik göstermektedir. Özellikle, işçilik, marka ve maliyet ve üretim sürecine bağlı olarak değişmektedir.

Bir cevap yazın

×

Namlı Medya

× Whatsapp İletişim