Bursa Tadilat

Bursa Tadilat

Bursa Tadilat

Tadilat kelime anlamı olarak değiştirmek, yenilemek demektir. Bursa Tadilat olarak tadilat kavramına hak ettiği değeri veriyoruz. Eski ve işlevini yitirmiş olan ortamlara hayat vermek profesyonel ekibimiz için oldukça kolay olacaktır. Bu tür ortamlara yeni bir işlev kazandırılması, hayat alanlarının daha konforlu ve yaşanılabilir hale getirilmesi amacı ile çeşitli çalışmalar yapılmaktadır. Ev tadilatı dendiğinde akla genellikle boya ve badana işlemleri gelmektedir. Oysa ısı yalıtımı, tesisatların değiştirilmesi vb. çalışmalar da doğrudan tadilat kavramını ifade etmektedir. Tadilat geniş bir kavramdır. Bu sebeple yapılabilecek olan çalışmalardan tek tek söz etmek gerekiyor.

Boya ve Badana İşlemleri

Yaşam alanlarımızda Bursa Tadilat olarak yaptığımız işlemlerden ilki boya ve badana çalışmaları olmaktadır. Renginde solma ve yıpranma olmuş olan dış cephe, iç cephe ve tavan gibi ortamlarda boyaların değiştirilmesi ile birlikte bu tür ortamlara daha güzel bir görünüm kazandırılması amaçlanmaktadır.

Bursa Tadilat
Bursa Tadilat

Zemin kaplama

Yaşam alanlarında eskimiş, yıpranmış tabiri caizse miadı dolmuş olan zemin kaplamalarının değiştirilmesi çalışmaları da yapılmaktadır. Yapılacak hatalı bir işlemde sonuçlar kötü olabileceği için uzman desteği almak gerekmektedir. Kaliteli malzeme ve deneyimli bir ekip ile zemin kaplamalarının değiştirilmesi de kolay olmaktadır.

Asma Tavan Ya Da Bölme Duvar Çalışmaları

İş yerlerinde, evlerde bölme duvar ya da asma tavan ihtiyacımız olabilir. Ortama yeni bir kava kazandırmak, ekonomik ve şık bir şekilde bu tasarımları yapabilmek mümkündür. Ayrıca bu tür ortamlarda yapılan aydınlatma çalışmaları ile ortama farklı bir hava katılmaktadır.

Çatı Tadilatı

Bursa Tadilat firması olarak yapmış olduğumuz çalışmalardan bir tanesi de çatı tadilatı olmaktadır. Enerji kayıplarının büyük bir çoğunluğunu çatılar oluşturmaktadır. Hem enerji kayıplarının ortadan kaldırılması hem de güvenliğin sağlanması amacı ile çatı tadilatlarının aksatılmadan yapılması gerekiyor.

Dış Cephe Giydirme

Firma olarak yaptığımız çalışmalardan bir tanesi de dış cephe giydirme olmaktadır. Binaların görsel açıdan güzel görünmesinin yanı sıra ısı ve ses yalıtımının elde edilmesi amacı ile dış cephe giydirme çalışmalarına da önem vermek gerekiyor. Sizler de diğer tadilat konuları hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

×

Namlı Medya

× Whatsapp İletişim